Przejdź do treści

O nas

Szanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością oddajemy w Państwa ręce aktualną ofertę pielgrzymek biura Via Santa.

Nasze 18-letnie doświadczenie sprawia, że każdy program jest doskonale dopracowany pod względem realizacji planu pielgrzymki, przebiegu podróży oraz zakwaterowania Pielgrzymów.

Korzystając z wypracowanych przez nas kontaktów, gwarantujemy najlepiej wykwalifikowanych oraz wyłącznie sprawdzonych przewodników, których wieloletnie doświadczenie, wiedza i zaangażowanie pozwolą Państwu przeżyć wyjątkową pielgrzymkę, w pełni ciesząc się każdą jej chwilą.

Pielgrzymi podróżujący z biurem Via Santa mają również zapewnioną opiekę duszpasterską, dzięki czemu każda pielgrzymka jest głębokim, przynoszącym dobre owoce przeżyciem duchowym, ubogacającym wewnętrznie i dodającym sił.

Pielgrzymka do Ziemi Świętej czy miejsc objawień Matki Najświętszej jest często wielkim życiowym marzeniem, którego spełnienie, dzięki Via Santa staje się dużo łatwiejsze.

Przygotowana przez nas oferta należy do najatrakcyjniejszych na rynku, a dzięki wygodnemu finansowaniu, wymarzoną pielgrzymkę mogą Państwo zrealizować od 59 zł miesięcznie.

Serdecznie zapraszamy parafie, zakłady pracy, grupy zawodowe, szkoły, jak również osoby indywidualne.

Jak głosi nasze motto: Całe nasze życie jest pielgrzymką - Jan Zieja.

 


 

Posiadamy Certyfikat AXA:
 

 

Certyfikat

 

Zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Śląskiego:

 

Wpis do rejestru CEOTiPT

 

Misją biura VIA SANTA jest to, aby każdy człowiek przynajmniej raz w życiu odbył pielgrzymkę do Ziemi Świętej.
Naszą misję realizujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje współpracujących z nami przewodników.
Podczas organizowania wyjazdów zapewniamy najwyższe standardy obsługi ze szczególną troską o bezpieczeństwo i zadowolenie pielgrzymów.

buty

 

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Najbliższe terminy pielgrzymek